Altın Yorumları

Altın fiyatlarının gidişatına yönelik kendi fikirlerinizi sunabilir, altının geleceğine yönelik tahminlerinizi okuyuculara aktarabilirsiniz. Yapılan yorumlar kişinin kendi sorumluluğunda olup, sitemiz yapılan kullanıcı yorumları üzerinden mesuliyet kabul etmemektedir. Önerimiz, fiyatları günlük olarak takip edip kendi analizinizi çıkartmanızdır. Piyasa verilerini takip etmeksizin direkt olarak kullanıcı yorumlarına dayalı yatırıma yön vermek yanlış bir tercih olabilir.

2 thoughts on “Altın Yorumları

  1. Mustafa

    Fiyatlar çok fazla yükseldi. Bundan 3-4 yıl kadar öncede benzer bir yükseliş yaşanmış ve ekonomistler fiyatların balon olduğunu ve bu balonun söneceğini üzerine basa basa söylemişlerdi. Ve gerçekten öyle olmuştu. Şimdi o ekonomistler şuanki rakamlar için birşeyler söylemiyor anlaşılan. Fakat kendi düşüncem, şuanki rakamlarda fazla şişirildi ve bir yerde patlayacak ve ciddi bir gerileme gösterecek. Altın için bozdurma dönemi olduğunu düşünüyorum. Fiyatların yeniden 100 liraya gerilemesi beni şaşırtmaz.

    Reply
  2. Alper

    Amerika’da altın vadeli işlemlerinde düşüş meydana geldi. Bunun yansıması olacaktır. Dolar ile altın önümüzdeki hafta arasında gerileme yaşayabilir. Tahmini rakam vermek güç olsa da 110 liraya düşme ihtimalini kuvvetli buluyorum.

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir